Dent-Expert, ul. Słodowa 3A, 26-600 Radom
(+48) 503-747-633
dentexpert@o2.pl

Korzyści

PDR pozwala zachować Ci oryginalną powłokę lakierową Twojego samochodu…

Większość wgnieceń czy to parkingowych czy też spowodowanych działaniem gradu lub lekkich stłuczek nie narusza struktury samego lakieru. Dochodzi wtedy tylko do zniekształceń blachy, gdzie idealnie sprawdza się technologia PDR. Zakład blacharski w celu naprawy takiego defektu wypełnia wgniecenie szpachlą a następnie poddaje dany element karoserii malowaniu w całości lub częściowo. Takie rozwiązania zmniejszają wytrzymałość powłoki lakierowanej, która może pękać oraz obniżają wartość Twojego samochodu.


Czas naprawy…

Naprawa w technologii PDR trwa wielokrotnie krócej niż tradycyjna naprawa blacharska. W zależności od wielkości wgniecenia oraz jego złożoności naprawa trwa ok godziny w przeciwieństwie do pobytu samochodu w warsztacie blacharsko-lakierniczym, gdzie proces taki trwa kilka dni. Śmiało można powiedzieć, że możesz wybrać się na lunch a my w tym czasie naprawimy Ci samochód.

Jakość…

Firma Dent Expert specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług w zakresie usuwania wgnieceń karoserii . Nic nie satysfakcjonuje nas bardziej niż zadowolenie klienta. Nasza praca gwarantuje Ci przywrócenie samochodu do stanu jakby nigdy nie doszło do uszkodzenia.

Ceny…

Nasze ceny są znacznie przyjemniejsze dla Twojej kieszeni- w większości przypadków można zaoszczędzić nawet 80% kosztów. Oczywiście należy wziąć pod uwagę, iż większe zniekształcenia a także samochody, które poddane były działaniu gradu potrzebują więcej czasu oraz pochłaniają więcej środków, nadal jednak czas naprawy oraz koszty są zdecydowanie mniejsze niż w zakładzie blacharsko- lakierniczym.

Serwis mobilny…

Oferujemy także serwis mobilny w rejonie Radomia i okolic. Wszystko co musisz zrobić to tylko zadzwonić do nas. Zadamy ci tylko kilka pytań dotyczących wielkości oraz rodzaju uszkodzeń i umówimy się na wizytę u Ciebie. Jesteśmy jedyną taką firmą świadczącą tego typu usługi w rejonie.